| Vikt | 0.04 kg |
|---|
HyperX Impact 32GB DDR4 SODIMM – 2 st
Datorer & Datorkomponenter, Datorkomponenter, DDR4, Internminnen / RAM, Till Laptop
HyperX HX424S14IBK2 / 32 är en sats med två DDR4-2400 CL14 SDRAM (Synchronous DRAM) 2Rx8, minnesmodul, baserad på DDR4 FBGA-komponenter.
Varje modul stöder Intel Extreme Memory Profiles (Intel XMP) 2.0. Denna modul har testats för att köras på DDR4-2400 vid en låg latentid på 14-14-14 vid 1,2V.
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
33 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Kapacitet | 32 GB: 2 x 16 GB |
| Uppgraderingstyp | Generisk |
Minne |
|
| Typ | DRAM |
| Teknik | DDR4 SDRAM |
| Formfaktor | SO DIMM 260-pin |
| Höjd modul (tum) | 1.18 |
| Hastighet | 2400 MHz (PC4-19200) |
| Åtkomsttidstiming | CL14 (14-14-14) |
| Data Integrity Check | Icke ECC |
| Egenskaper | Dubbla rader, On-Die Termination (ODT), dubbelkanalig, Black PCB, sexton bankar, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), ej buffrad |
| Modulkonfiguration | 2048 x 64 |
| Chips-organisering | 1024 x 8 |
| Spänning | 1.2 V |
| RAM-prestanda | SPD – 2133 MHz – 1.2 V – CL13 – 13-13-13 Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) – 2400 MHz – 1.2 V – CL14 – 14-14-14 |
Diverse |
|
| Färgkategori | Svart |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad livstidsgaranti (Ryssland – 10 år) |
Funktioner
- Kraftfull SODIMM-prestanda
- Använder Plug N Play automatisk överklockningsfunktion
- Intel XMP-klara profiler gör installationen enkel
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Datorer & Datorkomponenter, Datorkomponenter, DDR4, Internminnen / RAM, Till Laptop
HyperX HX424S14IBK2 / 32 är en sats med två DDR4-2400 CL14 SDRAM (Synchronous DRAM) 2Rx8, minnesmodul, baserad på DDR4 FBGA-komponenter.
Varje modul stöder Intel Extreme Memory Profiles (Intel XMP) 2.0. Denna modul har testats för att köras på DDR4-2400 vid en låg latentid på 14-14-14 vid 1,2V.
Hurry Up! Offer ends in:








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.