| Vikt | 1 kg |
|---|
Igloohome Smart Keybox 3
Hänglås, Kontor
Igloohome Smart Keybox 3 är en smartbox som lagrar hus- och bilnycklar, åtkomstkort och mer för enkel återhämtning. Smart Keybox 3 är designad för problemfri delning och har ännu mer utrymme och fler funktioner för din bekvämlighet.
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
6 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Hänglås – kombination, elektronisk – smart lås – knappsats med pekskärm, bluetooth-nyckel |
| Anslutning | Trådlös |
| Utformad för | Dörrar |
| Funktioner | Vattentät, dammtät |
Batteri |
|
| Typ | 4 x AAA-typ – alkaliskt |
Diverse |
|
| Material | Gummi, zinklegering, aluminiumlegering, härdat stål |
| Standarder som följs | FCC, IP66, CE/EMC, Giteki |
| Operativsystem erfordras | Android, Apple iOS |
Mått och vikt |
|
| Vikt | 1 kg |
Mått och vikt (brutto) |
|
| Emballagets vikt | 1.3 kg |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.