Byggt med mångsidighet i åtanke är det det mest flexibla hänglåset som möjliggör tidskänslig åtkomst. Säkra din egendom och tillgångar på det smarta sättet. Den igloohome smarta hänglåset ger dig flexibilitet när bekväm åtkomstkontroll behövs och det är syltfullt med säkerhetsfunktioner så att du alltid kan vara bekväm.
Igloohome Smart Padlock
Hänglås, Kontor
Byggt med mångsidighet i åtanke är det det mest flexibla hänglåset som möjliggör tidskänslig åtkomst. Säkra din egendom och tillgångar på det smarta sättet. Den igloohome smarta hänglåset ger dig flexibilitet när bekväm åtkomstkontroll behövs och det är syltfullt med säkerhetsfunktioner så att du alltid kan vara bekväm.
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
32 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Hänglås, Kontor
Hurry Up! Offer ends in:
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Hänglås – kombination, elektronisk – smart lås – knappsats med pekskärm, bluetooth-nyckel |
| Anslutning | Trådlös |
| Funktioner | Väderbeständig, indikator för låg batteriladdning, delbara åtkomstkoder |
Batteri |
|
| Typ | CR2 – litium |
Diverse |
|
| Material | Rostfritt stål, zinklegering, syntetiskt gummi |
| Standarder som följs | FCC, IP66, Giteki |
| Operativsystem erfordras | Android 6.0 (Marshmallow) eller senare, Apple iOS 11 eller senare |
Mått och vikt |
|
| Bredd | 55 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Vikt | 450 g |
| Specifikationer | Bygel – diameter: 9 mm |
Miljöparametrar |
|
| Min temperatur vid drift | -25 °C |
| Max temperatur vid drift | 55 °C |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.















Tyvärr finns det inga omdömen ännu.