Kingston SP 8GB DDR4 ECC Reg
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
Slut i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Kapacitet | 8 GB |
| Uppgraderingstyp | Generisk |
| Bredd | 133 mm |
| Höjd | 31.3 mm |
Minne |
|
| Typ | DRAM |
| Teknik | DDR4 SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 288-pin |
| Höjd modul (tum) | 1.23 |
| Hastighet | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Åtkomsttidstiming | CL22 (22-22-22) |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Temperaturövervakning, enkel rad, On-Die Termination (ODT), Serial Presence Detect (SPD), sexton bankar, Cyclic Redundancy Check (CRC) datastöd, registrerad med paritet |
| Modulkonfiguration | 1024 X 72 |
| Chips-organisering | 1024 x 8 |
| Spänning | 1.2 V |
| Plätering | Guld |
Diverse |
|
| Standarder som följs | RoHS, JEDEC |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad livstidsgaranti (Ryssland – 10 år) |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.