Multibrackets M Universell kabelsocka självpackningsutgåva. Slutligen en lösning som ger dig den högsta kvaliteten på kabelhuvudet till ett lika aggressivt prisvärde. Matcha kvaliteten i din hemmabio eller hifi-system med samma kvalitet när du döljer dina urtagskablar. M Universal kabelstrumpan självförpackning är stickad polyester av högsta kvalitet och med elegant nordisk design.
M Universal Cable Sock Self Wrapping 10mm Yellow
Adaptrar & Kablar, Kabeldöljning
Multibrackets M Universell kabelsocka självpackningsutgåva. Slutligen en lösning som ger dig den högsta kvaliteten på kabelhuvudet till ett lika aggressivt prisvärde. Matcha kvaliteten i din hemmabio eller hifi-system med samma kvalitet när du döljer dina urtagskablar. M Universal kabelstrumpan självförpackning är stickad polyester av högsta kvalitet och med elegant nordisk design.
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
Slut i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Adaptrar & Kablar, Kabeldöljning
Hurry Up! Offer ends in:
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Kabelsocka |
| Produktmaterial | Polyester |
| Bredd | 1 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 25 m |
| Vikt | 1.3 kg |
| Färg | Gul |
Diverse |
|
| Egenskaper | Självstängande |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 5 år |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.