| Vikt | 0.202 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 37 × 32 × 0.3 cm |
Mionix ALIOTH M Microfiber Gaming Mouse Pad Stiched
Accessoarer & Tillbehör, Möss, Musmattor
En vattenavvisande musmatta med sydda kanter som passar gamingmöss med optisk- eller lasersensor. Undersidan är av gummi som förhindrar att musmattan glider runt på skrivbordet och ytan optimerar avläsningen för olika sensorer .
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
668 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Musmatta |
| Produktmaterial | Mikrofiber, vävd |
| Bredd | 37 cm |
| Djup | 32 cm |
| Höjd | 0.3 cm |
| Vikt | 202 g |
Diverse |
|
| Egenskaper | Gummiunderlag, halkfri, vattenavvisande |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 2 år |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Accessoarer & Tillbehör, Möss, Musmattor
En vattenavvisande musmatta med sydda kanter som passar gamingmöss med optisk- eller lasersensor. Undersidan är av gummi som förhindrar att musmattan glider runt på skrivbordet och ytan optimerar avläsningen för olika sensorer .
Hurry Up! Offer ends in:








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.