| Vikt | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 32 × 26 × 0.2 cm |
Mionix SARGAS Microfiber Med Gaming Surface Medium
Mionix Sargas 320 är gjord av ett slitstarkt material av mikrofiberduk med något mer friktion än belagda musmattor. Den speciella mikrofiberytan motverkar dataförlust och förbättrar sensorspårningsprestanda. Sargas 320 byggdes med den egna S.Q.A.T. teknik som testar dataförlusten på ytan, många månader med testning har genomförts för att säkerställa att denna tygkudde har en extremt låg dataförlust. Undersidan är gjord av ett naturgummi som ger ett fast grepp oavsett ytan under musmattan eller omfattande rörelser. Det breda spårningsområdet garanterar långa svepande rörelser utan avbrott.
241 i lager
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Musmatta |
| Produktmaterial | Gummi, mikrofiber, tyg |
| Bredd | 32 cm |
| Djup | 26 cm |
| Grovlek | 0.2 cm |
Diverse |
|
| Egenskaper | Antihalktassar |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 1 år |
Funktioner
- Slät texturerad mikrofiberyta motverkar dataförlust och förbättrar sensorspårningsprestanda
- Halkfritt grepp av naturgummi på undersidan ger ett fast grepp oavsett ytan under musmattan
- Egenskaperna hos en obelagd mousepadyta ger en jämn kontrollerad friktionsglid med extra smidighet för alla spelare
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Mionix Sargas 320 är gjord av ett slitstarkt material av mikrofiberduk med något mer friktion än belagda musmattor. Den speciella mikrofiberytan motverkar dataförlust och förbättrar sensorspårningsprestanda. Sargas 320 byggdes med den egna S.Q.A.T. teknik som testar dataförlusten på ytan, många månader med testning har genomförts för att säkerställa att denna tygkudde har en extremt låg dataförlust. Undersidan är gjord av ett naturgummi som ger ett fast grepp oavsett ytan under musmattan eller omfattande rörelser. Det breda spårningsområdet garanterar långa svepande rörelser utan avbrott.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.