| Vikt | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 5.69 × 9.53 × 4.04 cm |
MS Bluetooth Mobile Mouse 3600 Black
115 i lager
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Typ av enhet | Mus |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Bredd | 5.69 cm |
| Djup | 9.53 cm |
| Höjd | 4.04 cm |
| Vikt | 63 g |
| Färg | Svart |
Inmatningsenhet |
|
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Gränssnitt | Bluetooth 4.0 |
| Maximalt avstånd | Upp till 10 m |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 1000 dpi |
| Prestanda | Upp till 30 tum per sekund, 4 000 fps, 10 G maximal acceleration |
| Egenskaper | Scrollknapp av 4-vägstyp, Microsoft BlueTrack Technology |
Diverse |
|
| Standarder som följs | VCCI, BSMI, ISO 9001, ICES-003, ISO 14001, MIC, MOC, FCC, NTRA, WEEE, ANATEL, TELEC, URSEC, China EIP, Svanenmärkt, CITC, RATEL, NCC, iDA, MSIP, ICASA, TRA, ICT |
Batteri |
|
| Typ | AA-typ |
| Teknik | Alkaliskt |
| Driftstid (upp till) | 1 år |
Programvara / Systemkrav |
|
| Operativsystem erfordras | Android 5.0 (Lollipop), Apple MacOS X 10.10, Windows 8/8.1/10 (32-/64-bitars) |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 3 år |
Miljöparametrar |
|
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 5 – 80 % (icke-kondenserande) |
Funktioner
Kompakt design för ultimat bärbarhet
Den kompakta designen gör den idealisk för resor.
4-vägs rullningshjul
4-vägs rullningshjul för att navigera upp, ner, vänster och höger
BlueTrack-teknik
Dra nytta av BlueTrack Technology, som kombinerar kraften i optisk och laserens precision för anmärkningsvärd spårning på praktiskt taget alla ytor. Utnyttja BlueTrack Technology, som kombinerar kraften i optisk och laserens precision för anmärkningsvärd spårning på praktiskt taget alla ytor. BlueTrack Technology fungerar inte på klart glas eller speglade ytor.
Bekväm i båda handen
Använd musen med vänster eller höger hand. Ambidxtrous design gör det bekvämt båda hållen.
Bluetooth smart
Rutterfri och pålitlig upplevelse med den senaste inom Bluetooth 4.0-tekniken.
Upp till 6-månaders batteritid
Använd musen i upp till sex månader utan att behöva byta batteri.
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Tyvärr finns det inga omdömen ännu.