| Vikt | 0.089 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 6.2 × 11.8 × 3.7 cm |
MSI Clutch GM11 Gamingmus
Möss, Möss, Streaming & E-sport
Anpassa din GM11 med miljontals färger och över 7 ljuseffekter.
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
4 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Typ av enhet | Mus |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Bredd | 6.2 cm |
| Djup | 11.8 cm |
| Höjd | 3.7 cm |
| Vikt | 89 g |
Inmatningsenhet |
|
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Gränssnitt | USB |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 5000 dpi |
| Prestanda | Sensivitetsomkoppling i realtid 400/800/1600/3200/5000 dpi, 125/250/500/1000 Hz avfrågningshastighet |
| Kabellängd | 1.8 m |
| Egenskaper | Scrollhjul, on-the-fly DPI-omkoppling, OMRON-omkopplare, gold plated connector, RGB LED-bakgrundsbelysning |
Expansion/Anslutning |
|
| Gränssnitt | 1 x USB – 4-stifts USB typ A |
Programvara / Systemkrav |
|
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
Mått och vikt (brutto) |
|
| Emballagets vikt | 249 g |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Möss, Möss, Streaming & E-sport
Anpassa din GM11 med miljontals färger och över 7 ljuseffekter.
Hurry Up! Offer ends in:








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.