| Vikt | 4 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 20.61 × 40.8 × 45.5 cm |
| Chassi - Modell |
Quartz RGB Midtower/Tempered Glass/RGB
Chassin, Datorkomponenter
Miditower, ATX, inget nätaggregat, svart, USB/ljud
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
12 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Formfaktor | Tower |
| Maxstorlek för moderkort | ATX |
| Moderkort som stöds | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Antal interna fack | 6 |
| Färg | Svart |
| Kylsystem | Front: 120 mm fläkt x 3 / 3 x 120 mm RGB LED-fläktar Bakre: 120 mm fläkt x 1 Ovansidan: 120 mm fläktmontering x 2 |
| Max. höjd på CPU-kylare | 152 mm |
| Max. längd på videokort | 341 mm |
| Egenskaper hos systemkabinett | Föreredd för vätskekylning |
Expansion/Anslutning |
|
| Expansionsfack | 2 (totalt)/ 2 (ledig) x intern – 3.5″ 4 (totalt)/ 4 (ledig) x intern – 2.5″ |
| Expansionskortplatser | 7 |
| Gränssnitt | 2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x ljudutgång – mini-jack 1 x mikrofon – mini-jack |
Strömtillförsel |
|
| Nätdel | Inget nätaggregat |
Mått och vikt |
|
| Bredd | 206.1 mm |
| Djup | 408 mm |
| Höjd | 455 mm |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Chassin, Datorkomponenter
Miditower, ATX, inget nätaggregat, svart, USB/ljud
Hurry Up! Offer ends in:








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.