| Vikt | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 35.5 × 25.4 × 0.4 cm |
Razer Goliathus D.Va Ed. – Medium Speed – Musmatta
D.Va Razer Goliathus är designad för att uppfylla de kraven som ställs för världsmästaren Hana Song aka D.Va. Musmattan är en väldigt adaptiv matta som är optimerad för alla muskänlighetsinställningar och sensortyper. Den är tillverkad av ett tygbaserat material samt är utrustad med en gummibas för ett stabilt grepp och håller mattan stadigt på plats under hektiskta stunder.
Slut i lager
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Musmatta |
| Produktmaterial | Gummi, tyg |
| Bredd | 35.5 cm |
| Djup | 25.4 cm |
| Höjd | 0.4 cm |
Diverse |
|
| Egenskaper | Fransfria kanter (ULT), halkfri bas |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
D.Va Razer Goliathus är designad för att uppfylla de kraven som ställs för världsmästaren Hana Song aka D.Va. Musmattan är en väldigt adaptiv matta som är optimerad för alla muskänlighetsinställningar och sensortyper. Den är tillverkad av ett tygbaserat material samt är utrustad med en gummibas för ett stabilt grepp och håller mattan stadigt på plats under hektiskta stunder.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.