| Vikt | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 5.68 × 2.13 × 1.08 cm |
Sandisk Ultra USB 3.0 256GB
Minne & Lagring, USB
SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive kombinerar snabbare datahastigheter och generös kapacitet i ett kompakt, snyggt paket.
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
31 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | USB flash-enhet |
| Minneskapacitet | 256 GB |
| Krypteringsalgoritm | 128-bitars AES |
| Kompatibilitet | Ej specifikt |
| Lokalisering | Kanada, Stillahavsasien, Europa |
Minne |
|
| Läshastighet | Upp till 100 MB/s |
| Gränssnittstyp | USB 3.0 |
| Egenskaper | Lösenordsskydd, infällbar kontakt, nyckelringsögla |
Diverse |
|
| Compatible with Windows 7 | Programvara och enheter med ”Compatible with Windows 7” logotypen har Microsoft försäkran att dessa produkter har klarat tester för kompatibilitet och tillförlitlighet med 32-bitars och 64-bitars Windows 7. |
Programvara / Systemkrav |
|
| Medföljande programvara | SanDisk SecureAccess 3.0 |
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Apple MacOS X 10.6 eller senare, Windows 8 |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 5 år |
Mått och vikt |
|
| Bredd | 56.8 mm |
| Djup | 21.3 mm |
| Höjd | 10.8 mm |
Miljöparametrar |
|
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 45 °C |
Funktioner
Enhet med hög kapacitet rymmer stora filer
SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive kan innehålla alla dina favoritmedier och viktiga dokument, inklusive högupplösta foton, MP3, filmer, presentationer och grafiska filer.
Snygg, bärbar design
Med sin eleganta design är SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive lika elegant som det är praktiskt. Denna kompakta och bärbara enhet kan enkelt resa med dig i en ficka eller handväska.
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Minne & Lagring, USB
SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive kombinerar snabbare datahastigheter och generös kapacitet i ett kompakt, snyggt paket.
Hurry Up! Offer ends in:











Tyvärr finns det inga omdömen ännu.