| Vikt | 1 kg |
|---|
Smart Boost Timer Switch 7
Kontor, Lampor
När kapaciteten hos anslutna hem expanderar, gör behovet av olika enheter också. Enheter som gör mer. Det ser bättre ut. Som förbinder delar av hemmet som tidigare har ignorerats. Det stora utbudet av produkter blir allt större och bättre.
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
7 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Tidur |
| Funktioner | Tidur, omkoppling, mätning av strömförbrukning |
| Strömkälla | Fast |
| Anslutningsteknik | Trådlös – Z-Wave Plus |
| Max område inomhus | 100 m |
| Max räckvidd på öppen plats | 80 m |
| Frekvensband | 868.4 MHz, 869.85 MHz |
| Funktioner | Överspänningsskydd, LED-indikatorer, Smart Start, 16 A maximal belastningsström |
Diverse |
|
| Nominell spänning | AC 120/230 V |
| Standarder som följs | TUV, RoHS |
Miljöparametrar |
|
| Min temperatur vid drift | -20 °C |
| Max temperatur vid drift | 85 °C |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.