| Vikt | 0.07 kg |
|---|
Spigen Neo Hybrid iPhone 7 Plus Case
Accessoarer & Tillbehör, Apple Produkter, Skal, Skal & Skydd
Neo Hybrid ger en inblick i framtiden som strävar efter att ha maximalt skydd och stil. Den är graverad med stötdämpande förmågor både inifrån och utåt med en stötfångarram för att säkerställa telefonens yttersta försvar. Den senaste designen är också fingeravtrycksbeständig som också lovar komfort i alla grepp!
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
115 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Bredd | 8.38 cm |
| Djup | 0.97 cm |
| Höjd | 16.4 cm |
| Material | Polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Färg | Satinsilver |
Väska |
|
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Stötsäker, fingeravtrycksresistent |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Standarder som följs | MIL-STD 810G 516.6 |
| Maxhöjd för stöttålighet | 1.2 m |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | 2 år |
Kompatibilitetsinformation |
|
| Designat för | Apple iPhone 7 Plus |
Funktioner
- Moderna, stötdämpande mönster belägen inom och utanför
- Det nyutformade TPU-mönstret ger grepp och fingeravtrycksmotstånd
- Dubbelskiktskydd strukturerat med TPU och PC-stötfångare
- Runt stötfångarskyddet med fingeravtrycksmotstånd
- Certifierat Mil-Grade Protection som du kan lita på
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Accessoarer & Tillbehör, Apple Produkter, Skal, Skal & Skydd
Neo Hybrid ger en inblick i framtiden som strävar efter att ha maximalt skydd och stil. Den är graverad med stötdämpande förmågor både inifrån och utåt med en stötfångarram för att säkerställa telefonens yttersta försvar. Den senaste designen är också fingeravtrycksbeständig som också lovar komfort i alla grepp!
Hurry Up! Offer ends in:

















Tyvärr finns det inga omdömen ännu.