Specifikationer
Allmänt |
|
| Typ av enhet | Hårddisk – inbyggd |
| Kapacitet | 2 TB |
| Formfaktor | 3.5″ x 1/3H |
| Gränssnitt | SATA 6Gb/s |
| Buffertstorlek | 64 MB |
| Egenskaper | Stötsensor, Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Tunnel Magneto-resistive Recording (TMR) Head Technology, Ramp Load, Perpendicular Magnetic Recording (PMR), Advanced Format-teknik, Dual Stage Actuator (DSA) |
| Bredd | 101.6 mm |
| Djup | 147 mm |
| Höjd | 26.1 mm |
| Vikt | 680 g |
Prestanda |
|
| Genomsnittlig åtkomsttid | 4.17 ms |
| Spindelhastighet | 7200 rpm |
Expansion och anslutningar |
|
| Gränssnitt | 1 x SATA 6 Gb/s |
| Kompatibelt fack | 3.5″ x 1/3H |
Diverse |
|
| Standarder som följs | RoHS |







Tyvärr finns det inga omdömen ännu.