| Vikt | 0.316 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40 × 46 × 0.3 cm |
Mionix ALIOTH L Microfiber Gaming Mouse Pad Stiched
MIONIX ALIOTH LARGE har en vävd tygmikrofibermatris som förhindrar dataförlust och förbättrar spårningsprestanda för nästa generations optiska och laserspelgivare. Vi har hittat den unika balansen mellan en hastighet och en kontrollyta som ger en avancerad musupplevelse med anmärkningsvärd precision. På grund av förbättrade material är ALIOTH vattenavvisande. Sömda kanter garanterar en längre hållbarhet.
601 i lager
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Musmatta |
| Produktmaterial | Mikrofiber, vävd |
| Bredd | 46 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 0.3 cm |
| Vikt | 316 g |
Diverse |
|
| Egenskaper | Gummiunderlag, halkfri, vattenavvisande |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 2 år |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
MIONIX ALIOTH LARGE har en vävd tygmikrofibermatris som förhindrar dataförlust och förbättrar spårningsprestanda för nästa generations optiska och laserspelgivare. Vi har hittat den unika balansen mellan en hastighet och en kontrollyta som ger en avancerad musupplevelse med anmärkningsvärd precision. På grund av förbättrade material är ALIOTH vattenavvisande. Sömda kanter garanterar en längre hållbarhet.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.