| Vikt | 0.00454 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 1.499 × 1.0092 × 0.102 cm |
Sandisk Ultra Android 32GB Micro SD
Micro SD, Minne & Lagring
Flash-minneskort (microSDXC till SD-adapter inkluderad) – 32 GB
Hurry Up! Offer ends in:
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
1 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Flash-minneskort |
| Minneskapacitet | 32 GB |
| Kompatibilitet | Ej specifikt |
| Lokalisering | Latin America, Stillahavsasien, Mellanöstern, Afrika, Europa |
Minne |
|
| Speed Class | UHS-I / Class10 |
| Läshastighet | Upp till 80 MB/s |
| Formfaktor | microSDHC UHS-I minneskort |
| Egenskaper | Stöttålig, vattentätt, röntgentålig, temperaturbeständig |
| Minnesadapter som medföljer | microSDXC till SD-adapter |
Programvara / Systemkrav |
|
| Medföljande programvara | SanDisk Memory Zone |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 7 år |
Mått och vikt |
|
| Bredd | 14.99 mm |
| Höjd | 10.92 mm |
| Grovlek | 1.02 mm |
| Vikt | 4.54 g |
Funktioner
- Perfekt för Android-smartphones och surfplattor
- Klass 10
- Full HD-video
- 80 MB / s läshastighet; skrivhastighet lägre
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Micro SD, Minne & Lagring
Flash-minneskort (microSDXC till SD-adapter inkluderad) – 32 GB
Hurry Up! Offer ends in:








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.