Sandisk Ultra microSDHC 16GB
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
Slut i lager
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikaioner
Allmänt |
|
| Produkttyp | Flash-minneskort |
| Minneskapacitet | 16 GB |
| Kompatibilitet | Ej specifikt |
Minne |
|
| Speed Class | A1 / Class10 |
| Läshastighet | Upp till 98 MB/s |
| Formfaktor | microSDHC UHS-I minneskort |
| Minnesadapter som medföljer | Adapter, microSDHC till SD |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 10 år |
Mått och vikt |
|
| Bredd | 14.99 mm |
| Djup | 10.92 mm |
| Grovlek | 1.02 mm |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.