Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Flash-minneskort |
| Minneskapacitet | 64 GB |
| Kompatibilitet | Ej specifikt |
Minne |
|
| Hastighetsklass | UHS-I / Class10 |
| Läshastighet | Upp till 80 MB/s |
| Formfaktor | mikroSDXC UHS-I minneskort |
| Egenskaper | Stöttålig, vattentätt, röntgentålig, temperaturbeständig |
Programvara / Systemkrav |
|
| Medföljande programvara | SanDisk Memory Zone |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 7 år |
Mått och vikt |
|
| Bredd | 14.99 mm |
| Höjd | 10.92 mm |
| Grovlek | 1.02 mm |
| Vikt | 4.54 g |








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.