| Vikt | 0.003 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 2.4 × 3.2 × 0.21 cm |
Sandisk Ultra SDHC 16GB
Hurry Up! Offer ends in:
Tillgängliga:
180 i lager
Vendor : 15156
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Flash-minneskort |
| Minneskapacitet | 16 GB |
| Kompatibilitet | Ej specifikt |
Minne |
|
| Hastighetsklass | Class 10 |
| Läshastighet | Upp till 80 MB/s |
| Formfaktor | SDHC UHS-I minneskort |
| Egenskaper | Stöttålig, vattentätt, skrivskyddsomkopplare, röntgentålig, temperaturbeständig |
Diverse |
|
| Compatible with Windows 7 | Programvara och enheter med ”Compatible with Windows 7” logotypen har Microsoft försäkran att dessa produkter har klarat tester för kompatibilitet och tillförlitlighet med 32-bitars och 64-bitars Windows 7. |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 10 år |
Mått och vikt |
|
| Bredd | 24 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 2.1 mm |
Miljöparametrar |
|
| Min temperatur vid drift | -25 °C |
| Max temperatur vid drift | 85 °C |
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.