| Vikt | 0.003 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 2.4 × 3.2 × 0.21 cm |
Sandisk Ultra SDXC 64GB
Extremt snabbt kort för att ta bättre bilder och Full HD-videor med dina kompakta till mellanstora pek-och-skjut-kameror och videokameror. Med detta SanDisk Ultra-kort kan du dra nytta av snabbare nedladdningar, hög kapacitet och bättre prestanda för att fånga och lagra många högkvalitativa bilder och Full HD-video. Utnyttja ultrasnabba läshastigheter för att spara tid på att flytta foton och videor från kortet till din dator. Detta SanDisk Ultra-kort är också vattentätt, temperatursäker, röntgenbeständig, stötsäker.
171 i lager
För prisuppgifter, bli ansök om att bli kund här!
Specifikationer
Allmänt |
|
| Produkttyp | Flash-minneskort |
| Minneskapacitet | 64 GB |
| Kompatibilitet | Ej specifikt |
Minne |
|
| Hastighet | 533x |
| Hastighetsklass | Class 10 |
| Läshastighet | Upp till 80 MB/s |
| Formfaktor | SDXC UHS-I minneskort |
| Egenskaper | Stöttålig, vattentätt, skrivskyddsomkopplare, röntgentålig, temperaturbeständig |
Diverse |
|
| Compatible with Windows 7 | Programvara och enheter med ”Compatible with Windows 7” logotypen har Microsoft försäkran att dessa produkter har klarat tester för kompatibilitet och tillförlitlighet med 32-bitars och 64-bitars Windows 7. |
Tillverkarens garanti |
|
| Service och support | Begränsad garanti – 10 år |
Mått och vikt |
|
| Bredd | 24 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 2.1 mm |
Miljöparametrar |
|
| Min temperatur vid drift | -25 °C |
| Max temperatur vid drift | 85 °C |
Funktioner
- Mycket snabbare för att ta bättre bilder och Full HD-video
- Utmärkt val för kompakta till mellanväg pek-och-skjut-kameror
- Omfattande kapacitet för att lagra massor av bilder och ännu mer Full HD-video
- Exceptionell videoinspelningsprestanda för Full HD-video
- Snabb överföringshastigheter
- Vattentät, temperatursäker, röntgenbeständig, stötsäker
Baserat på 0 Omdömen
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Extremt snabbt kort för att ta bättre bilder och Full HD-videor med dina kompakta till mellanstora pek-och-skjut-kameror och videokameror. Med detta SanDisk Ultra-kort kan du dra nytta av snabbare nedladdningar, hög kapacitet och bättre prestanda för att fånga och lagra många högkvalitativa bilder och Full HD-video. Utnyttja ultrasnabba läshastigheter för att spara tid på att flytta foton och videor från kortet till din dator. Detta SanDisk Ultra-kort är också vattentätt, temperatursäker, röntgenbeständig, stötsäker.








Tyvärr finns det inga omdömen ännu.